Fenix S.A.

Wreszcie fajna praca!
W dużej, międzynarodowej firmie, świetnie znanej ze swoich marek modowych. Zatrudnia ponad 170 tys. osób na całym świecie i stale się rozwija. Teraz szuka pracowników do swojego centrum logistycznego.
Mile widziane Panie i Panowie.

Stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Żyrardów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Miejsce jest przyjazne:
• Pracujesz w nowoczesnych obiektach
Adres - Chlebnia, ul. Logistyczna
• Za 3,50 zł - zjesz dwudaniowy obiad w nowoczesnej stołówce
• Otrzymujesz ubezpieczenie grupowe
• Za 3 zł miesięcznie - korzystasz z opieki medycznej Allianz
• Wraz z rodziną możesz brać udział w eventach pracowniczych
• Otrzymasz dodatki świąteczne
Transport jest bezpłatny:
Od początku marca masz bezpłatny transport do miejsca
racy i z powrotem. Transport z trzech kierunków:
--> Skierniewice przez Żyrardów
--> Łowicz przez Sochaczew
--> Płońsk

Wymagania:

Dołącz do zespołu:
• Otrzymasz atrakcyjną płacę podstawową
• Czekają na Ciebie również dodatkowe premie za obecność
• 25% - taką zniżkę na markowe produkty zyskasz na stałe

Oferujemy:

Wierzymy w ludzi - międzynarodowa firma zapewnia możliwość rozwoju i awansu.
Kogo szukamy?
Można na Tobie polegać? Jeśli tak, to właśnie Ciebie.
Masz już doświadczenie zawodowe? To świetnie!
Nie masz? Zdobędziesz je u nas.
Potrzebujemy Cię na dłużej.
Rekrutację prowadzi Fenix Poland
Ty wiesz najlepiej, jakie są Twoje oczekiwania. Porozmawiajmy, poznasz możliwości, znajdziemy coś w sam raz dla Ciebie.
Zależy Ci na stabilnych i przyjaznych warunkach pracy?
Odezwij się do nas i dołącz do zespołu!
Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, który oferuje powyższe warunki zatrudnienia bezpośrednio w swoich strukturach od pierwszego dnia pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MTk2MTNfMF8yODQy
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt