Fenix S.A.

Szukamy osoby samodzielnej i energicznej do centrum logistycznego. To praca w bardzo znanej międzynarodowej firmie z branży odzieżowej. Zatrudnia ponad 170 tys. osób na całym świecie i stale się rozwija. Firma zapewnia znakomite warunki dla zdecydowanych i ambitnych.

Stanowisko:

Lider Grupy - Wreszcie praca z charakterem!

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Sochaczew

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Grajmy w otwarte karty.
Odnajdujesz się w pracy z charakterem? Sprawdź 8 punktów:
• Planujesz i organizujesz pracę własną i zespołu od 5 do 25 osó
• Decyzje podejmujesz szybko i samodzielnie
• Delegujesz zadania i dzielisz się obowiązkami
• Pozytywnie motywujesz i inspirujesz pracowników
• Szkolisz i rozwijasz potencjał pracowników
• Działasz skutecznie w dynamicznym środowisku pracy
• Koordynujesz funkcjonowanie działu
• Dbasz o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

Oczekujemy jeszcze więcej:
• Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego, górnego pułapu nie ma
• Min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem, niezależnie od branży
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Oferujemy:

Dbamy o swoich ludzi. Co otrzymasz?
• Konkretną pensję podstawową - to będzie naprawdę pozytywne zaskoczenie
• Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Premię frekwencyjną
• Satysfakcję z pełnej wyzwań pracy w ambitnym zespole
• Szkolenie wprowadzające do roli Lidera
• Rozbudowane możliwości zdobywania nowej wiedzy
• Niepowtarzalną okazję doskonalenia umiejętności w renomowanej firmie
Zapewniamy jeszcze więcej:
• Ubezpieczenie zdrowotne i prywatną opiekę medyczną
• Pakiet sportowo-rekreacyjny
• 25% - taką zniżkę na markowe produkty zyskasz na stałe
• Dodatkowo, dofinansowanie do obiadów w naszej stołówce
• Pracę w nowoczesnych obiektach.
Adres centrum logistycznego - Chlebnia, ul. Logistyczna
• Od początku marca masz bezpłatny transport do miejsca pracy i z powrotem.
Transport z trzech kierunków:
- Skierniewice przez Żyrardów
- Łowicz przez Sochaczew
- Płońsk
Rekrutację prowadzi Fenix Poland
Interesujesz nas jako człowiek. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i możliwościach, jakie oferuje stanowisko Group Leader. Odezwij się do nas i kieruj zespołem!
Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, który oferuje powyższe warunki zatrudnienia bezpośrednio w swoich strukturach od pierwszego dnia pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Kadra zarządzająca
  • • Nr Ref.:MTk2MjJfMF8yODQy
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt