Fenix S.A.

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży lodów, poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Pabianice

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zadania:
-Pakowanie lodów oraz opakowań zbiorczych
-Kontrola jakości produkowanych wyrobów
-Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Książeczka sanepidu
- Rzetelność
- Sumienność

Oferujemy:

Oferujemy:
-Umowę o pracę na pełen etat (umowa o pracę tymczasową)
-Pracę na 3 zmiany
- Pracę na produkcji od zaraz
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe
- Dodatek za pracę w godzinach nocnych
- Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk2MzNfMF8yODQy
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt