Fenix S.A.

Fenix Poland S.A. (15344) tworzą ludzie, posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień współpracujemy z sukcesem z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi.
Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Stanowisko:

Frezer Narzędziowy CNC - 5000 zł na rękę

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: F/CNC/TB
Opis stanowiska: frezowanie elementów form i okrojników (frezarka 3-osiowa; formy do odlewania detali z aluminium, detale dla motoryzacji, AGD, elektronarzędzi )

Wymagania:

Wymagania:
-Znajomość systemu Heidenhain lub Sinumeric - wymóg konieczny
-Umiejętność obsługi prostych narzędzi - suwmiarka, mikrometr
-Dobór narzędzi
-Znajomość rysunku technicznego
-Doświadczenie na stanowisku frezera min. 1,5 roku

Oferujemy:

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie ok. 5000 zł na rękę
- Możliwość nadgodzin wypłacanych zgodnie z Kodeksem Pracy
- Możliwość uzyskania premii za wprowadzanie udoskonaleń
- Umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MTk2NTFfMF8yODQy
  • • Data aktualizacji:08-02-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt