Job Impulse

Job Impulse Polska to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.
Dla naszego Klienta- globalnej firmy zajmującej się serwisem telefonów komórkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik działu kontroli jakości

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Janki

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: PKJ/Janki/012019/AG
Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
- Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
- stabilne zatrudnienie
- praca w systemie zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku
- wynagrodzenie - podstawa 17 zł/h brutto
- możliwość nabycia karty Multisport w atrakcyjnej cenie

Wymagania:

Zakres obowiązków:
- weryfikacja jakości napraw urządzeń elektronicznych po dokonanej naprawie
- sprawdzenie poprawności działania naprawionego telefonu (test funkcjonalny)
- oględziny zewnętrzne aparatu dla sprawdzenia zgodności z wymaganiami estetycznymi oraz przygotowanie urządzenia do wysyłki.

Oferujemy:

Oczekiwania:
- Wykształcenie średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Dokładność i skrupulatność
- Spostrzegawczość

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Telekomunikacja
  • • Nr Ref.:MTk2NThfMF8yODQ0
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt