Job Impulse

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży budowlano - dekoracyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju serwisu www

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: WW/Warszawa/012019/DS
Nasza oferta:
• Możliwość pracy w dużej międzynarodowej organizacji liczącej ponad 10 tysięcy pracowników
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Praca na czas określony - 12 miesięcy, na pełen etat
• Doświadczenie w prowadzeniu projektu w zakresie rozwoju serwisu www
• Możliwość pracy na zaawansowanych narzędziach analitycznych i systemowych (Oracle, SAP, Google Analytics 360, Bloomreach)

Wymagania:

Zadania:
• Aktywny udział w projekcie przy tworzeniu i rozwoju nowych funkcjonalności serwisu www oraz testach akceptacyjnych (UAT)
• Bieżące prowadzenie dokumentacji projektu w tym przygotowywanie raportów
• Praca nad projektami mobile/desktop w zakresie UX/UI
• Zarządzanie zmianą oraz przygotowanie dokumentacji do zmian na platformach back- end/front-end
• Raportowanie wniosków oraz wyników do Koordynatora Zarządzającego projektem oraz Grupy
• Wspieranie koordynatora w zakresie zadań związanych z zarządzaniem projektem

Oferujemy:

Nasze oczekiwania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z uczestnikami projektu nieposługującymi się językiem polskim
• Minimum roczne doświadczenie w pracy nad projektami wdrożeniowymi aplikacji webowych jako samodzielny specjalista lub wsparcie
• Doświadczenie w przygotowaniu wytycznych dla nowych funkcjonalności pod kątem UX/UI (dodatkowym atutem będzie znajomość Axure RP, Adobe Xd, uxPIN)
• Znajomość Google Analytics (dodatkowym atutem będzie znajomość GAIQ)
• Umiejętność tworzenia raportów/zestawień oraz wyciągania wniosków (Excel&PPT)
• Wysoki poziom komunikatywności, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, postawa proaktywna
• Odpowiedzialność za powierzone zadania, sumienność oraz terminowość
• Mile widziana znajomość platformy Magento - 1.x 2.x

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MTk2NjhfMF8yODQ0
  • • Data aktualizacji:18-01-2019
  • • Data zamieszczenia:10-01-2019

FAQ-Pomoc Kontakt