DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.

Agencja DoDidDone Sp z o.o. Sp. k. pracując na rzecz marki Electrolux poszukuje energicznych oraz otwartych osób do współpracy przy sprzedaży dużego sprzętu AGD na terenie marketów takich jak Media Markt czy Euro RTV AGD.

Stanowisko:

Dedykowany sprzedawca AGD - cały etat

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż detaliczna produktów
  • Wsparcie klientów przy zakupie produktów
  • Dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek marki

Wymagania:

Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
  • Komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków
  • Chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych
  • Dyspozycyjność w weekendy i w tygodniu popołudniami

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Praca 160 godzin w miesiącu
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa oraz bonus od sprzedaży
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Szansę na rozwój oraz awans w strukturach firmy
  • Elastyczny grafik
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pracę dla osób w każdym wieku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w kontakcie z klientem

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:MTk0NDhfMF8yODgx
  • • Data aktualizacji:18-02-2019
  • • Data zamieszczenia:11-02-2019

FAQ-Pomoc Kontakt