iVision

Szpital w Kielcach zatrudni lekarzy neonatologów - lekarzy w trakcie specjalizacji także zapraszamy!
Preferowany pełny etat, możliwość dyżurów

Stanowisko:

Lekarz Neonatolog Kielce

Miejsce pracy: Polska, świętokrzyskie, Kielce

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie przy umowie o pracę na pełny etat od 7 tyś do 12 tyś netto w zależności od stopnia specjalizacji i doświadczenia.
  • Dodatkowe premie
  • Możliwość dyżurowania - stawka 120 zł /h
  • Możliwość pracy w prywatnej przychodni - wynagrodzenie ustalane procentowo
  • Zapewniamy udział w szkoleniach, konferencjach - również zagranicznych

Wymagania:

Opis zadań:
Opieka lekarska zarówno nad zdrowymi jak i chorymi noworodkami przebywającymi na oddziale, diagnozowanie oraz leczenie chorób w okresie prenatalnym oraz po urodzeniu.

Oferujemy:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:MTk0MDRfMF8yODk1
  • • Data aktualizacji:04-03-2019
  • • Data zamieszczenia:09-02-2019

FAQ-Pomoc Kontakt