IMAR SERVICE GROUP

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.
Dla naszego klienta
Orange Polska, poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko:

Obsługa Klienta Salonu Orange - Galeria Mokotów

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: GM/03
Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała obsługa klientów , w tym m.in.:
  • Wsparcia w codziennej pracy sprzedawców,
  • Pomoc w prostych zajęciach biurowych,
  • Pomoc w organizacji pracy Salonu Sprzedaży,
  • Praca z Klientem - pomoc w obsłudze klienta.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi Komputera pakietu Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie zarówno dla studentów jak i osób które ukończyły naukę i 26 rok życia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (18 zł/h),
  • Liczba godzin około 160h /m-c).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Telekomunikacja
  • • Nr Ref.:MTk4MzRfMF8yODIx
  • • Data aktualizacji:21-03-2019
  • • Data zamieszczenia:07-03-2019

FAQ-Pomoc Kontakt