Job Impulse Sp. z o.o.

Job Impulse Polska to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAK pełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.
Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych- Bezpośrednio przez firmę!!!

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: PPP/Łódź_Piotrkowska/032019/NP
Do twoich zadań będzie należało:
*realizowanie planów produkcyjnych
*obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

Jedyne co musisz posiadać to książeczka Sanepid (lub chęć do jej wyrobienia).

Oferujemy:

Szukasz stałego zatrudnienia w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji? Chcesz zostać pracownikiem w strategicznym oddziale produkcyjnym firmy? Praca w Specjalnej Strefie Ekonomicznej brzmi dla Ciebie dumnie?
Właśnie teraz masz możliwość zrealizowania swoich planów! Łódzki potentat branży spożywczej właśnie rozpoczął nabór pracowników!
Szukamy osób zainteresowanym STABILNYM ZATRUDNIENIEM W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z FIRMĄ!
Chcesz pracować od poniedziałku do piątku?- aplikuj! Wolisz pracować w weekendy?-również aplikuj! Dajemy Ci możliwość wyboru systemu pracy, ponieważ wiemy, jak różne są oczekiwania pracowników.
Na start oferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 2600zł brutto na miesiąc plus comiesięczną premię w wysokości 300 zł. ALE TO NIE WSZYSTKO! Mamy też dla Ciebie półroczną premię w wysokości połowy wynagrodzenia miesięcznego. W rezultacie w ciągu roku otrzymujesz jedną dodatkową pensję!
Już nie potrzebujesz MIGAWKI! Zawieziemy Cię do pracy a po niej wrócisz z nami do Centrum.
Oprócz tego mamy dla Ciebie cały szereg benefitów. Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną oraz ubezpieczeniem. Damy Ci bogaty fundusz świadczeń socjalnych oraz paczki świąteczne. Uprawiasz sport lub chcesz zacząć? Damy Ci dofinansowanie do karty sportowej lub Flexi Pass. Chcemy żebyś był wypoczęty. Dofinansujemy Twoje wczasy!
Ponadto będziesz mógł wyrobić uprawnienia UDT bez wkładu finansowego! Wszelkie koszty poniesie pracodawca.
KONTAKT: 501 081 565
Prosimy o dołączenie do aplikacji załączonej poniżej klauzuli dot. ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl
*Prosimy o dołączenie do aplikacji załączonej poniżej klauzuli dot. ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Job Impulse Polska Sp. zo.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjA2NjJfMF8yODQ0
  • • Data aktualizacji:04-04-2019
  • • Data zamieszczenia:07-03-2019

Aplikuj na to stanowisko

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita