HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Kierownik Łańcucha Dostaw

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Okolice Wrocławia

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta firmy bedącej operatorem logistycznym dla branży lotniczej, budującej obecnie swoje struktury w bliskiej okolicy Wrocławia, poszukuję obecnie Kierownika Łańcucha Dostaw.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad całością procesów - za planowanie zapotrzebowania, zakupy, obsługę klienta i wysyłki, a także zarządzanie zespołem zakupowym.
Od kandydatów oczekujemy min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zarządzaniu łańcuchem dostaw, procesami zakupowymi, doświadczenia w budowaniu procesów od podstaw, a ponadto samodzielności, umiejętności negocjacyjnych, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i nastawienia na realizację celów.
W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm nasz klient oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach organizacji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:1117608
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:09-04-2019

FAQ-Pomoc Kontakt