PROWORK
Logo Pracodawcy

NIGHT care asistant praca dom opieki Anglia DEVON! Klient Prowork.PL, pięknie położony nadmorski dom opieki w Anglii/ DEVON pilnie zatrudni opiekunów do pracy na zmiany nocne  do pracy z osobami starszymi. Stała praca plus zamieszkanie w pięknym nadmorskim mieście Paignton w Anglii.
Zarejestruj sie na ProworkPL i aplikuj najnowsze oferty pracy w Anglii dla Opiekunów i Pielęgniarek. Wybierz pracodawcę i lokalizację w Anglii.

Stanowisko:

Praca care assistant Anglia Nights Paignton nad morzem!

Miejsce pracy: Polska, , Paignton

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL, nadmorski  dom opieki care home  zatrudni opiekunów  care assistant  na zmiany nocne do pracy z osobami starszymi. Dom opieki/ residential care home ulokowany jest w pięknym nadmorskim  Paignton w południowe Anglii. Oferowana praca na zmiany NOCNE na pełen etat ok. 40 godzin tygodniowo. Pracodawca zapewnia zamieszkanie służbowe w pobliżu pracy - koszt ok 85 funtów/tydz/ single room z opłatami i wifii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak  i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez Skype.
Jeśli chcesz pracować jako opiekun osoby starszej w Anglii/ care assistant, nursing assistant - pomoc pielęgniarki, czy pielęgniarz/ pielęgniarka  zarejestruj się na www.prowork.pl
i podejmij pracę BEZPOŚREDNIO w wybranym domu opieki, zaufany pracodawca i  klient ProworkPL. Do wyboru praca w opiece medycznej różne lokalizacje w UK.
Doświadczenie w opiece nie jest wymagane jesli znasz angielski i jesteś gotowy/a podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/ care asisstant  i pomagać innym.
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl  i Twojego  CV, skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
ProworkPL pomaga w załatwieniu wszystkich formalności, nie pobieramy żadanych opłat od kandydatów poszukujących pracy.
Pracuj w Anglii jako opiekun i wyjedź do  UK jeszcze na starych zasadach przed Brexitem!
Zobacz aktualne oferty pracy w opiece UK na wyjazdy w 2019, różne terminy.

Termin rozpoczęcia: kwiecień 2019

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego
Doświadczenie jako opiekun/ka mile widziane ale nie jest to wymagane.
Gotowość do pracy na zmiany nocne
Gotowość do podjęcia stałej pracy w Anglii od kwietnia 2019 lub późniejsze terminy 2019.

Oferujemy:

Stały kontrakt (etat 40 godzin tygodniowo) umowa o pracę jako opiekun oosby starszej
Wynagrodzenie: od 8.70  funtów brutto /godz.
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość wielu szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych w systemie brytyjskim NVQ
Zamieszkanie:  zamieszkanie w pobliżu pracy zapewnione przez pracodawcę

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:19-03-2024
  • • Data zamieszczenia:09-04-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';