PROWORK
Logo Pracodawcy

Rodzina z Wielkiej Brytanii zaprosi Au pair do pomocy w opiece nad dzieckiem od czerwca

Stanowisko:

Gap year Au pair Anglia

Miejsce pracy: Polska, , Godalming, Surrey

Opis stanowiska:

Brytyjska rodzina zaprosi Au Pair do opieki nad 7-letnią dziewczynką. Au pair będzie mieszkać z rodziną i w zamian za pomoc w opiece nad dzieckiem oraz wykonywaniu drobnych obowiązków domowych, będzie otrzymywać kieszonkowe.  Rodzina zapewnia bezpłatny przelot z Polski do Wielkiej Brytanii. Ponadto, Au pair poza codziennym obcowaniem z językiem, ma zagwarantowaną możliwość uczestniczenia w kursach językowych.
Zostań Au Pair w Europie  i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK.
Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Termin rozpoczęcia: czerwiec 2019

Wymagania:

• Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Kandydatka na Au Pair musi być niezamężna, niepaląca i bezdzietna.

Oferujemy:

 W ramach pobytu jako  Au Pair w Anglii zapewniamy:
     6-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii
     Praca Au pair 30 godzin tygodniowo
    Kieszonkowe min 70-100 funtów netto/ tyg
    Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
    Bezpłatny przelot (opcjonalnie w zależnosci od oferty)
    Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych  wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!
Kontrakt 6-12 m-cy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:27-03-2024
  • • Data zamieszczenia:01-05-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';