Prime Force sp. z o.o.

O firmie
Prime Force Group to prężnie działające przedsiębiorstwo konsultingowe w branży IT, posiadające swoje oddziały w całej Europie, oferujemy usługi doradcze w zakresie Enterprise Content Management (ECM), Web Content Management (WCM) i E-commerce.
O sukcesie mówimy dopiero wtedy, gdy rezultat naszych działań przerósł oczekiwania naszych klientów. Zawdzięczamy to naszym utalentowanym specjalistom, którzy kochają swoją pracę i zawsze dają z siebie wszystko. Nie dlatego, że muszą, lecz dlatego, że chcą. Zostań częścią naszego zespołu. Będzie nam bardzo miło móc Cię poznać.

Stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Co będziesz robić?
Efektywna sprzedaż usług,
Utrzymywanie relacji z klientami,
Pozyskiwanie nowych klientów B2B,

Wymagania:

Czego oczekujemy?
Doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
Znajomość rynku IT,
Umiejętność budowania relacji z klientem,
Otwartość w kontaktach, zdolności interpersonalne,
Umiejętności sprzedażowe,

Oferujemy:

Co oferujemy?
Możliwość pracy zdalnej,
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników,
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Pakiet benefitów,
Dużą niezależność i możliwość realizowania swoich pomysłów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w domu
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MTkzNzdfMF8yOTgx
  • • Data aktualizacji:22-05-2019
  • • Data zamieszczenia:15-05-2019

FAQ-Pomoc Kontakt