HR SIGMA Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: MUR/AA/05/2019
Obowiązki:
  • bezpośredni nadzór nad magazynem części zamiennych do maszyn i urządzeń z wykorzystaniem systemu komputerowego SAP,
  • zamawianie, przyjmowanie i wydawanie części z magazynu,
  • sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami,
  • nadzór/udział w okresowych inwentaryzacjach.

Wymagania:

Wymagania:
  • podstawowej wiedzy technicznej dotyczącej części do maszyn produkcyjnych,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomości narzędzi pakietu MS Office,
  • dobrej systematyki i organizacji pracy,
  • preferowane kierunki technicznego wykształcenia: mechanika i budowa maszyn/automatyka /elektrotechnika.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy,
  • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom,
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk3NjJfMF8zMDMy
  • • Data aktualizacji:22-05-2019
  • • Data zamieszczenia:14-05-2019

FAQ-Pomoc Kontakt