Idea HR Group

IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Kierownik ds. administracji

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Świebodzin okolice

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 049/02/2019
Jeśli chcesz:
  • Pracować w przyjaznym, profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Mieć pracę pełną wyzwań oraz perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowym projekcie
  • Mieć stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację biznesową
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów związanych z administracją
  • Doskonałą organizację pracy własnej, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobrą znajomość programu Excel (znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem)
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Odpowiadać za organizację i zarządzanie zapleczem biurowo-administracyjnym działów HR, finansów oraz działu prawnego i zarządzania flotą
  • Prowadzić całokształt spraw administracyjnych spółki
  • Planować i nadzorować pracę osób zatrudnionych na stanowiskach administracyjnych
  • Ściśle współpracować z działem prawnym w zakresie sporządzania i weryfikacji umów oraz innych kwestii prawnych
  • Raportować bezpośrednio do zarządu firmy
  • Reprezentować spółkę przed organami władzy oraz innymi instytucjami zewnętrznymi
  • Nadzorować terminowość umów i licencji

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:Mjc3NTVfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:04-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt