Idea HR Group

IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Marketing and Sales Coordinator

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Świebodzin okolice

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 049/02/2019
Jeśli chcesz:
  • Pracować w przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
  • Mieć możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Mieć stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (marketing, zarządzanie)
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w dziale marketingu
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego- warunek konieczny
  • Znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowych
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, kreatywność i samodzielność
  • Zdolności budowania relacji
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Planować i realizować strategię marketingową
  • Nadzorować pracę podległego zespołu
  • Planować i przeprowadzać bieżące działania promocyjne
  • Budować pozytywny wizerunek marki, odpowiadać za działania z zakresu PR
  • Zarządzać kluczowymi relacjami z partnerami
  • Kreować wizerunek marki poprzez wielokanałowe działania marketingowe
  • Organizować konferencje i eventy branżowe

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:Mjc3NjlfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:04-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt