Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - wiodącego producenta w branży meblowej -
osoby do pracy, na stanowisku:

Stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, okolice Ostrzeszowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: SZ/Ostrz
Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
  • rzetelna realizacja, analiza i optymalizacja procesów zakupowych,
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych,
  • współpraca z dostawcami oraz negocjowanie ofert,
  • współpraca z kilkuosobowym zespołem oraz z innymi działami firmy,
  • raportowanie działań.

Wymagania:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • w stopniu bardzo dobrym znasz język angielski,
  • posiadasz wyższe wykształcenie,
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • jesteś samodzielny i odpowiedzialny.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • rozwój zawodowy,
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MzM0NjNfMF8yNzA3
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:03-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt