Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy produkcyjno - reklamowej - osoby do pracy na stanowisku:

Stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, okolice Warszawy

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: Stolarz/Wwa
Twoje zadania na tym stanowisku:
  • produkcja mebli pod zamówienie i ekspozycji reklamowych,
  • usprawnianie procesu produkcji wraz z inicjowaniem i wdrażaniem usprawnień,
  • udział w ciekawych i nietuzinkowych projektach technologicznych.

Wymagania:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • potrafisz organizować samodzielnie czas pracy i planować zadania,
  • cechuje Cię kreatywność, zaangażowanie, i rzetelność,
  • jesteś dyspozycyjny i komunikatywny,
  • radzisz sobie ze stresem i presją czasu,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość procesów wykorzystywanych w produkcji ekspozycji reklamowych oraz targowych.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatkowe świadczenia (prywatna opieka zdrowotna),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MzM2NTVfMF8yNzA3
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:04-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt