LeasingTeam Group

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Jasionka K/Rzeszowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 0026332
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.
  • Właściwa obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
  • Obsługa programu SAP moduł produkcyjny - po wstępnym przeszkoleniu.
  • Przestrzeganie norm i standardów jakościowych obowiązujących w firmie.

Wymagania:

  • Sprawność manualna, precyzyjność i dokładność w działaniu.
  • Zaangażowanie i elastyczne podejście do wykonywanej pracy.
  • Zdolność i chęć respektowania wysokich standardów BHP i zasad obowiązujących w firmie.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca z możliwością zmiany pozycji (stojąca/siedząca).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTYyOTA1XzBfMTY0Nw==
  • • Data aktualizacji:19-06-2019
  • • Data zamieszczenia:04-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt