Idea HR Group

IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Główny inżynier - Head of engineering

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Zielona Góra okolice

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 054/06/2019
Jeśli chcesz:
  • Mieć ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie z kapitałem międzynarodowym
  • Mieć możliwość awansu na stanowisko Menadżera ds. technicznych
  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami pracowniczymi
  • Mieć możliwość ciągłego rozwoju zawodowego - szkolenia i kursy

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację zawodową
  • Znajomość narzędzi i technik poprawy efektywności i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na klienta oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Zarządzać działem inżynierii
  • Nadzorować procesy produkcyjne, wydajnościowe i jakościowe
  • Odpowiadać za wdrażanie nowych projektów
  • Dbać o poprawność procesów operacyjnych
  • Aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowych narzędzi produkcyjnych
  • Opracowywać i wdrażać rozwiązania do usprawnień i optymalizacji procesów produkcyjnych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:Mjc3ODZfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:19-06-2019
  • • Data zamieszczenia:04-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt