PROWORK
Logo Pracodawcy

Praca dla pielęgniarki psychiatrycznej RMN nurse Bristol! Klient Prowork.PL, brytyjski ośrodek rehabilitacyjno - terapeutyczny w Anglii w  Bristolu zatrudni  RMN nurse - pielęgniarkę  z aktualnym PIN do ośrodka typu suported living.  Pracuj jako pielęgniarka w UK - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na nowe oferty dla pielęgniarek. Aktualna oferta pracy dla pielęgniarki w rejonie Bristolu  płd.  Anglia od czerwca 2019!

Pielęgniarka psychiatryczna praca Bristol 17.50 funtów/godz Anglia

Miejsce pracy: Polska, , Bristol

Opis stanowiska:

Brytyjski pracodawca,  klient ProworkPL  zatrudni pielęgniarza/  pielęgniarkę psychiatryczną do pracy w ośrodku supported living dla pacjentów z niepełnosprawnościami wymagającymi terapii i wsparcia w codziennym życiu. Dostępne  stanowisko w przyjaznym domu opieki k. Bristolu specjalizującym sie w opiece dla pacjentów z learning disabilities. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę i wsparcie w samodzielnym zyciu dla dla ok 60 pacjentów w różnym wieku powyżej 18 lat. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarz/ pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pełny etat zmiany dzienne do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim skype. Praca dla pielęgniarek w UK od czerwca 2019. Podejmij pracę  w południowej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka.
Jak znależć pracę jako pielęgniarka w Anglii.  Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na Twoje preferowane oferty pracy dla pielęgnarek. Prowork PL od lat współpracuje z zaufanymi pracodawcami i  doradza w znalezieniu najlepszego pracodawcy i podpisaniu umowy o pracę.  Jeśli jesteś w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgnairskich NMC, pomożemy w znalezieniu pracy przejściowej jako opiekun/ asystent pielęgniarki aby sprawnie podszkolić angielski i załatwic formalności i prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w UK. Jak znaleźć pracę jako pielęgnairka w UK? Jak zdac enzamin IELTS i zrobić rejestrację w NMC / brytyjskie izby pielęgniarskie?
Po otrzymaniu Twojej rejestracji na www.prowork.pl  i Twojego  CV, skontaktujemy się z Toba
i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Pracuj  i wyjedź do Anglii i UK jeszcze na starych zasadach przed BREXIT!
Termin rozpoczęcia: czerwiec 2019

Wymagania:

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji /w trakcie procesu rejestracji w NMC mogą podjąć pracę jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant - preregistred nurse).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od czerwca 2019

Oferujemy:

Stały kontrakt (etat od 36 godzin tygodniowo) jako Registred Mental Health Nurse/ Pielęgniarka psychiatryczna - wymagana rejestracja i PIN aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w UK.
Wynagrodzenie: od 17.50  brutto godz w zależności od Twojego doświadczenia / Pielęgniarka w trakcie rejestracji przejściowo opcja pracy jako pre-registred nurse ( stawka 10-12 funtów/ godz)
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania
Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/ pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:25-03-2024
  • • Data zamieszczenia:10-06-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';