Axamo Sp. z o.o.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży lotniczej. W związku z dalszym rozwojem firmy oraz rozbudową Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych objęciem samodzielnego stanowiska.
Miejsce pracy: bliskie okolice Rzeszowa
System pracy: zmianowy

Stanowisko:

Elektronik w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, bliskie okolice Rzeszowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: E-UR/R/19
• Naprawy i usuwanie usterek na maszynach CNC oraz innych urządzeniach produkcyjnych
• Tworzenie, monitorowanie oraz zamykanie dokumentacji towarzyszącej procesom napraw i przeglądów maszy
• Wykonywanie analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektywności pracy urządzeń i instalacji
• Specyfikowanie części zamiennych do zakupu
• Wykonywanie prac prewencyjnych oraz przeglądowych

Wymagania:

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Znajomość schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną
• Uprawnienia SEP do 1kV "E"
• Znajomość systemów sterowania maszyn i urządzeń (mile widziany Sinumerik / Siemens)
• Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe)
• Znajomość metodologii diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
• Znajomość budowy układów sterowania obrabiarek i urządzeń
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej międzynarodowej firmie z branży lotniczej
• Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: wsparcie finansowe nauki na studiach oraz nauki języków obcych, dofinansowanie do obiadów, pakiet medyczny oraz wiele innych…
Zapraszam do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.
Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:MjM2ODZfMF8yNTYw
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:11-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt