Axamo Sp. z o.o.

Stanowisko:

JAVA Developer

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, bliskie okolice Rzeszowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: JAVA/R/18
Zakres obowiązków:
• Udział w międzynarodowych projektach MRO w branży lotniczej.
• Odpowiedzialność za projektowanie, rozwój, testowanie i utrzymanie ECMS
• Współpraca w zespole developerów nad m.in. strategią rozwoju produktu, standardów itp.
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Informatyka, Automatyka, Mechanika I Budowa Maszyn lub pokrewnym.
• Bardzo dobra znajomość Java / Java EE (co najmniej 2 lata doświadczenia).
• Dobra znajomość JavaScript, JQuery, Ajax, Json i Angular.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom B2.
• Umiejętność szybkiego uczenia się, wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz zaangażowanie

Oferujemy:

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie w branży lotniczej.
• Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: wsparcie finansowe nauki na studiach oraz nauki języków obcych, dofinansowanie do obiadów, pakiet medyczny oraz wiele innych.
Zapraszam do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.
Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MjM2OTRfMF8yNTYw
  • • Data aktualizacji:18-06-2019
  • • Data zamieszczenia:11-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt