Ahead Professionals

Dla naszego Klienta zajmującego się sprzedażą technologii INSTAPAK do pakowania zabezpieczającego produktów przemysłowych, opakowań z folii PE, kopert zabezpieczających, folii dla przemysłu spożywczego, termokurczliwych folii typu display do zastosowania w przemyśle i branżach spożywczych poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: SPP/062019/IJ
Wyzwania:
  • Planowanie produkcji zależnie od potrzeb, przewidywań i wymagań klientów,
  • Konsultowanie problemów z innymi działami firmy,
  • Obsługa systemu SAP w obrębie zamówień działu produkcji,
  • Odpowiedzialność za śledzenie i zamykanie zamówień,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie zapasów surowców oraz produktów gotowych dla klientów,
  • Planowanie zapasów surowców,
  • Koordynowanie produkcji oraz przestrzeganie harmonogramu,
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów,
  • Wysyłanie raportów przełożonym.

Wymagania:

Oczekujemy:
  • Min. 3 lat doświadczenia w Planowaniu produkcji,
  • Znajomości systemu SAP,
  • Mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Niepowtarzalną możliwość udziału w czynnym tworzeniu struktur nowo powstającej organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Pakiet benefitów socjalnych.
Rekrutacja:
  • I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik,
  • II etap - rozmowa z Kierownikiem Działu wewnętrznie w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjM5NjdfMF8yODQ0
  • • Data aktualizacji:13-06-2019
  • • Data zamieszczenia:12-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt