POS-Group sp. z o.o.

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.
Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Asystent/Asystentka

Stanowisko:

Asystent/ Asystentka

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje nowe zadania:
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania jednostki organizacyjnej i obsługa bieżących spraw
• organizacja spotkań biznesowych oraz przygotowanie i weryfikacja materiałów na spotkania
• współpraca z zespołami w toku realizowanych projektów
• efektywne zarządzanie kalendarzem spotkań
• realizacja i rejestrowanie zamówień w wewnętrznych systemach
• kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji oraz koordynacja przepływu informacji

Wymagania:

Masz szansę na rozwój, jeśli:
• posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną (współpraca z menedżerem anglojęzycznym)
• masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• swobodnie używasz pakietu Microsoft Office
• posiadasz umiejętność pracy w zespole i dobrą organizację pracy
• zainteresowanie branżą ICT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

oferujemy Ci:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
• niezbędne narzędzia do pracy
• pracę w młodym, dynamicznym Zespole i miłej atmosferze
• możliwość własnego rozwoju
• możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:MTk1MzlfMF8yOTcy
  • • Data aktualizacji:10-07-2019
  • • Data zamieszczenia:12-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt