Let's Work Sp. z o.o.

Lets Work jest belgijską agencją pracy, która pomoże ci w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych klientów we Flandrii Zachodniej poszukujemy
dynamicznych, oddanych elektryków przemysłowych

Stanowisko:

Elektryk przemysowy Belgia

Miejsce pracy: zagranica, , Roeselare

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Obowiązki:
Kwalifikowani kandydaci będą musieli wykonywać ogólną konserwację i pracę na wszystkich maszynach i urządzeniach, w tym:
• Naprawę wszystkich urządzeń elektryczne w wyznaczonym dziale
• Naprawę i wymianę różnych silników elektrycznych; wykonać wszystkie wymagane procedury konserwacji prewencyjnej i predykcyjnej na określonych maszynach i urządzeniach
• naprawę systemów sterowania procesem
• Czytanie, interpretacja i wykorzystywanie rysunków, szkiców i pomiarów

Wymagania:

Wymagania:
• Dyplom (uprawnienia) z zakresu elektryki przemysłowej lub korespondujący
• Kompetencje potwierdzone uprawnieniami i certyfikatami
• Umiejętność skutecznego komunikowania się w procesie produkcyjnym
• Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

Oferujemy:
• stabilną pracę w rozwijającej się firmie
• zróżnicowaną pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
• pomoc w załatwieniu formalności na miejscu i relokacji
•zakwaterowanie (płatne)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MTk1MzBfMF8zMDU2
  • • Data aktualizacji:10-07-2019
  • • Data zamieszczenia:12-06-2019

FAQ-Pomoc Kontakt