PROWORK
Logo Pracodawcy

Wyjedz na rok po maturze do rodziny w Kalifornii z 2 dzieci 3 i 8 lat. Wyjazd w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair Gap Year 2019 na podstawie wizy J1. Opłacony przelot do/z USA i szkolenie Au Pair orientation w NY!

Stanowisko:

Au Pair Gap Year USA w Kalifornii po maturze 2019!

Miejsce pracy: Polska, , San Francisco

Opis stanowiska:

Twój AU PAIR Gap Year USA 2019! Ucz się języków z Native Speakerami! Oficjalny program wymiany kulturowej w USA na podstawie wizy J1 dla młodzieży 18 -27 lat! Skorzystaj i Zostań Au Pair USA - leć na rok do Stanów! Bezpłatnie przelot do/z USA i ubezpieczenie rozszerzone na cały rok! Sprawdź Au Pair USA wymagania i złóż aplikację online z Prowork Au Pair. Program Au Pair to najlepsza metoda nauki języka! Prowork Au Pair organizuje pobyty językowe Gap Year u rodzin za granicą od ponad 19 lat! Zarejestruj się WSTĘPNIE i sprawdź jak zostać AU PAIR z prowork aupair! Oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania o Au Pair. Program Au Pair in America to super plan na pierwszy wyjazd za granicę i Gap Year po maturze czy przerwę w studiach! Zobacz też Au Pair Wielka Brytania. Ucz się, Podróżuj i poznawaj ŚWIAT z Prowork Au Pair! Zobacz Instastories relacje o Au Pair USA na Instagramie: prowork.aupair
Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!
Termin rozpoczęcia: 2019-08-01

Wymagania:

wiek 18-27 latprawo jazdyDoświadczenie w opiece nad dziećmiOsoba miła przyjazna i kochająca dzieciChcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Oferujemy:

12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
bezpłatny przelot z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Kontrakt 12 m-cy +

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:25-03-2024
  • • Data zamieszczenia:08-07-2019