Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Back office z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Stalowa Wola

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, angielski
Nr referencyjny: SOK/037/MPO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Co będzie należało do Twoich zadań?
Kontakt z Klientem, zróżnicowany, zależnie od projektu. Może to być telefon, mail a nawet czat.
Budowanie znanych marek od środka

Wymagania:

Kogo szukamy?
Osoby znającej język niemiecki (C1) oraz angielski (B2)
Osoby zainteresowanej pracą dla takich firm jak: Asos, EBAY, Google Ads, Nike czy Michael Kors!

Oferujemy:

Oferta:
Wszystko organizowane oraz opłacane jest przez firmę Teleperformace
Zakwaterowanie w nowoczesnym apartamencie
Apartamenty są w pełni wyposażone, tzn. są tam meble, wszelkie sprzęty, TV, Internet bezprzewodowy.
WSZELKIE OPŁATY typu czynsz, woda, prąd, gaz, telewizja, Internet + serwis sprzątający SĄ W PEŁNI POKRYWANE PRZEZ FIRMĘ
Po roku firma opłaca jedną podróż na rok
Proponowane wynagrodzenie wynosi 800€ NETTO - przypominamy, odchodzą wszelkie koszty mieszkania, jedyne za co będzie płacić to jedzenie lub własne przyjemności. W Portugalii minimalne wynagrodzenie wynosi 450 €, a koszty jedzenia nie są wcale wysokie!
Benefity : mnóstwo darmowych atrakcji typu kursy językowe, wędrówki po Lizbonie, lekcje surfowania i inne! Dodatkowo atrakcyjne bonusy świąteczne i wakacyjne
Oferta dotyczy pracy w Lizbonie (Portugalii)
Boisz się jechać sam? A może po prostu nie chcesz? Zabierz ze sobą siostrę, brata, przyjaciółkę, chłopaka… czekamy na kontakt!Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:20-03-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Back-office-z-j-niemieckim/72829-100071-26-rk5-1192.html