Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

Języki: wszystkie języki, wszystkie języki
Nr referencyjny: MUF/037/AJA
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Kontrolowanie stanów komponentów i wydanie ich z magazynu do produkcji
Rozładunek i załadunek surowców oraz wyrobów gotowych
Kontakt z dostawcami w celu kontroli dostaw wyrobów
Zabezpieczenie materiałów w podległym obszarze

Wymagania:

Wymagnia:
Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie
Doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
Uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
Znajomość zasad gospodarki magazynowej
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Praca w systemie III zmianowym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w międzynarodowym i przyjaznym środowisku
Praca od poniedziałku do piątku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:20-03-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Opole/72870-100142-26-rk5-1192.html