Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Pracownik administracyjny w dziale rozliczeń (z j. niemieckim)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, wszystkie języki
Nr referencyjny: PAD/036/AST
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Praca w KatowicachZadania:
Weryfikacja, uzupełnianie i korygowanie danych w systemie
Analiza wymogów klientów, uwzględnianie ich w systemie
Tworzenie komunikatów systemowych zgodnych z procedurami
Weryfikacja poprawności rozliczeń
Wprowadzanie danych do systemu rozliczeniowego

Wymagania:

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 - warunek konieczny
Wykształcenie min. średnie (zwłaszcza kierunki ścisłe)
Świetna znajomość MS Excel
Zdolności analityczne, umiejętność wyszukiwania informacji
Chęć pracy z liczbami, systemami komputerowymi
Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
Orientacja na cel, zadaniowość

Oferujemy:

Oferujemy:
Stabilną pracę zadaniową w biurze w Katowicach
Pracę back office bez kontaktu z klientem
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie
Stałe godziny pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Szkolenie wdrożeniowe
Zatrudnienie od 08.2019

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:16-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-administracyjny-w-dziale-rozliczen-lo4zzz-j-niemieckimlo41z/72926-100229-26-rk5-1192.html