Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Analityk danych językowych z j. francuskim

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Koszalin

Opis stanowiska:

Języki: francuski, angielski
Nr referencyjny: TAF/037/JKW
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

PRACUJ 100% ZDALNIE Z KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE LUB STACJONARNIE W GDAŃSKU!
Na tym stanowisku będziesz zajmować się transkrypcją francuskojęzycznych nagrań, adnotacją tekstów oraz analizą danych.

Wymagania:

Co dostaniesz w zamian:
Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia językowa)
Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Stałą pracę w 100% zdalną
Możliwość pracy na pełen etat lub 3/4 etatu
Pakiet benefitów

Oferujemy:

Zakładając, że:
Znasz biegle j. francuski w mowie oraz w piśmie i chcesz używać go na co dzień w pracy (poziom min. C1)
Znasz dialekty oraz mowę potoczną j. francuskiego
Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym - umożliwiającym swobodną komunikację oraz udział w szkoleniach wewnątrz struktur firmy
Potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę
Jesteś zorientowany na wynik oraz ciągłe podnoszenie swoich umiejętności
Jesteś osobą precyzyjną, która swoją pracę wykonuję ze szczególną dbałością o detale
Znasz pakiet MS Office
Wyższe wykształcenie jest mile widziane
Umiejętność pracy z danymi będzie dodatkowym atutem
Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Agencja zatrudnienia nr 412Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:22-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Analityk-danych-jezykowych-z-j-francuskim/72996-100318-26-rk5-1192.html