Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Doradca Serwisowy (After Sales)

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Kutno

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: DSE/037/WDO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Główne zadania:• Współpraca z klientami zagranicznymi,• Monitorowanie produktu po dostarczeniu do klienta,• Odwiedzanie klientów i pomaganie im podczas instalacji,• Zarządzanie roszczeniami i szukanie rozwiązań technicznych wraz z działem produktowym,• Wykrywanie problemów i dostosowywanie wymagań pożądanych przez klientów• Szkolenie klientów• Dosprzedaż

Wymagania:

Wymagania:• Wykształcenie wyższe techniczne,• Biegły angielski,• Znajomość branży technicznej/mechanicznej,• Postawa prokliencka (otwartość i umiejętności sprzedażowe),• Gotowość do wyjazdów służbowych (posiadanie auta)

Oferujemy:

Oferujemy:• Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• Bonus roczny,• Podróże służbowe,• Pakiet benefitów pozapłacowych: karta multisport, karty przedpłacone, bonus roczny, świadczenia wakacyjne.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-04-2024
  • • Data zamieszczenia:25-07-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Doradca-Serwisowy-lo4zzAfter-Saleslo41z/73457-101051-26-rk5-1192.html