Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Główna/y Księgowa/y /Team Leader zespołu księgowych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: GK/037/MKO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nasz klient oferuje:
Umowę o pracę na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i nauki języka angielskiego)

Wymagania:

Zadania:
Kontakt z klientem w zakresie operacyjnym i biznesowym, udział we współzarządzaniu relacją z klientem
Prowadzenie pełnej ksiegowości spółek prawa handlowego (bez prowadzenia spraw pracowniczych i ZUS) dla wszystkich powierzonych klientów
Nadzór, weryfikacja i zarządzanie pracą księgowych w zespole
Sporządzanie i autoryzacja sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych
Współtworzenie i nadzór nad polityką rachunkowości klientów
Współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie ofertowania i zasad współpracy z klientami
Reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

Oferujemy:

Wymagania:
Doświadczenia jako Samodzielna/Główna Księgowa
Doświadczenia w zarządzaniu i koordynacji pracą zespołu
Biegła znajomość i umiejętność stosowania przepisów o rachunkowości
Znajomość języka angielskiego pozwająca na swobodną komunikację
Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
Wykształcenie wyższe
Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:25-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/73856-101639-26-rk5-1192.html