HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Praca na pół etatu!

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Do firmy logistyczno-transportowej poszukujemy osoby na stanowisko Agenta do spraw Celnych, odpowiedzialnej przede wszystkim za sprawdzanie i uzupełnianie dokumentacji transportowej spływającej od klientów firmy oraz kontakt z klientami w celu zapewnienia wszystkich niezbędnych informacji.
Poszukujemy osoby:
- z umiejętnościami komunikacyjnymi
- posługującej się językiem angielskim (B2)
- zorientowanej na klienta i powierzone zadania
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
Firma oferuje:
- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
- pracę na połowę etatu (godziny pracy: 16:00 - 20:30 od poniedziałku do piątku)
- benefity (między innymi: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, okazjonalne karty upominkowe, wsparcie dla rozwoju osobistego i zawodowego)
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1127791
  • • Data aktualizacji:14-08-2019
  • • Data zamieszczenia:14-08-2019

FAQ-Pomoc Kontakt