PROWORK
Logo Pracodawcy

Chcesz się uczyć języka i mówić dobrze po angielsku? Wyjedź do USA i zostań Au Pair!

Stanowisko:

Pracuj jako Au Pair w Stanach w 2019 roku! / 790 usd/mies.

Miejsce pracy: Polska, , Los Angeles

Opis stanowiska:

Amerykańska rodzina zaprosi Au Pair od listopada 2019 na roczny pobyt do pomocy w opiece nad 4-letnią dziewczynką i 6-letnim chłopcem. Au Pair będzie zawozić dzieci do szkoły,  organizować wolny czas itp. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Los Angeles. W pobliżu znajduje się szkoła językowa,  Au Pair ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnym kursie j. angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1.
Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!
Termin rozpoczęcia: listopad 2019

Wymagania:

wiek 18-27 lat
prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork- 20 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Oferujemy:

12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
Au Pair otrzymuje minimum 195.75 USD tydz. + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie zgodnie z regulacjami Programu Au Pair USA.
pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
jednorazowa dopłata 500 USD na kursy językowe i edukacyjne
bezpłatny przelot z Polski do Stanów Zjednoczonych i lot powrotny po ukończeniu programu
opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Kontrakt 12 m-cy +

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:15-08-2019