PROWORK
Logo Pracodawcy

Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek opieki w Chorzowie zatrudni na stanowisko Pielęgniarz/ Pielęgniarka oddziałowa/ Kierownik zespołu pielęgniarsko- opiekuńczego - pełny etat, penska 8000 brutto plus premie. Pracodawca, prywatny ośrodek opieki długoterminowej dla osób starszych na Śląsku, Chorzów. Rozpoczęcie pracy pilnie od wrzesień 2019. Zobacz aktualne oferty dla pielęgniarek prywatne kliniki i ośrodki opieki w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na najlepsze oferty dla pielęgniarek.

Pielęgniarka Oddziałowa praca Śląsk prywatny ośrodek / 8000 zł brutto

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Chorzów

Wynagrodzenie: nie mniej niż 8000 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient ProworkPl MED , prowatny ośrodek opieki długoterminowej dla osób starszych w Chorzowie zatrudni pielęgniarkę oddziałową do zarządzania zespołem pielęgniarsko opiekuńczym ok 50 osób. Głowne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat pon- piątek - 40 godzin tygodniowo. Doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia  szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi
W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka  Oddziałowa w ośrodku opieki medycznej w Chorzowie, lub w innych miastach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dolącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki  i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2019

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie
- doświadczenie na podobnym stanowisku, np. pielęgniarka oddziałowa lub kierownik zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego
- mile widziane doświadczenie związane z pracą z osobami starszymi
- gotowość do podjęcie stałej pracy w Chorzowie. W przypadku kandydtaów spoza rejonu Chorzowa, możliwość relokacji i zamieszkania w pobliżu miejscu pracy
- mile widziana znajomość angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat do negocjacji wynagrodzenie 8 000  brutto/ miesiąc + premie  lub (do wyboru) umowę cywilno-prawną - stawka godzinowa do ustalenia

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:27-03-2024
  • • Data zamieszczenia:21-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';