MetLife

MetLife to wiodąca światowa firma oferująca ubezpieczenia na życie. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschód.
W związku z rozwojem firmy Agencja współpracująca z MetLife poszukuje kandydatów na stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Stanowisko:

Agent Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Tarnów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Wymagamy:
  • Min. średnie wykształcenie
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w branży finansowej
  • Dobra komunikacja, optymizm i umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • Praktyczna znajomość MS Office, Internet, poczta elektroniczna

Wymagania:

Szukamy osób, które chcą lub potrafią:
  • Nauczyć się procesu sprzedaży
  • Odnosić sukcesy w sprzedaży
  • Zarządzać czasem pracy
  • Są samodzielne i przedsiębiorcze

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie, będącej liderem na rynku krajowym
  • Bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife TUnŻiR S.A.
  • Dochód zależny od realizacji celów (od 4.000 brutto)
  • Dodatkowe premie kwartalne
  • Wsparcie sprzedażowe Kierownika w początkowym okresie pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w zawodowej ścieżce kariery
  • Nienormowany czas pracy
  • System benefitów (ubezpieczenie, program emerytalny, karta medyczna - multisport itp.)
  • Pracę w strukturze odnoszącej sukcesy, w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Ubezpieczenia
  • • Nr Ref.:MTk1OTdfMF8zMTU3
  • • Data aktualizacji:18-09-2019
  • • Data zamieszczenia:10-09-2019

FAQ-Pomoc Kontakt