Loginex Sp. z o.o.

Zajmujemy się transportem międzynarodowym. Działamy szybko, profesjonalnie i bezpiecznie. Wykonujemy przewozy na terenie całej Unii Europejskiej. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, a liczne nagrody branżowe potwierdzają naszą bardzo silną pozycję na rynku.

Stanowisko:

Asystent Działu Transportu

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Do Twoich zadań będzie należało:
  • Analiza tras kierowców
  • Aktualizacja danych w systemie,
  • Kontrola ważności ubezpieczeń i przeglądu pojazdów,
  • Współpraca z działem transportu,
  • Rozliczanie kierowców z wykonanej pracy,
  • Wspieranie Kierownika Floty w bieżących działaniach,

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Znajomość jęz. Angielskiego (mile widziana)
  • Umiejętności analityczne,
  • Skrupulatność, dokładność i sumienność,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Pozytywne nastawienie i energia do pracy,
  • Chęć nauki i rozwoju.

Oferujemy:

Co gwarantujemy:
  • Pracę w rozwijającej się firmie z młodym i sympatycznym zespołem pełnym energii do działania,
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowa zlecenia
  • Karta MultiSport.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MTkzNzVfMF8zMjQy
  • • Data aktualizacji:16-10-2019
  • • Data zamieszczenia:09-10-2019

FAQ-Pomoc Kontakt