PROWORK
Logo Pracodawcy

Dla naszego Klienta, prywatnego przedszkola na Żoliborzu, pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektor ds. pedagogicznych w przedszkolu na pełny etat, wynagrodzenie ok. 6500 zl brutto/ miesiac. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu placówek edukacyjnych i poszukujesz nowych wyzwań  – już dziś skontaktuj się z ProworkPL EDU i aplikuj na ofertę!

Dyrektor metodyk przedszkole praca Warszawa Żoliborz / 6500 zl brutto

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Żoliborz

Wynagrodzenie: nie mniej niż 6500 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe w Warszawie/ Żoliborz poszukuje  kandydata  z dobrym doświadczeniem do kierowania przedszkolem zgodnie z procedurami i planem rozwoju przedszkola pod kątem merytorycznym.  Główne obowiązki to kierowanie zespołem pegagogicznym i wpomagającym, prowadzenie dokumentacji, zaangażowanie w działalność przedszkola, nadzor metodyczny i udoskonalanie metod nauczani oraz dbanie o zrównoważony rozwój przedszkola. Rozmowa kwalifikacyjna listopad 2019 - rozpoczęcie pracy - do termin uzgodnienia. Jeśli poszukujesz pracy jako dyrektor przedszkola i posiadasz zarówno praktyczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych z dziećmi oraz kierowaniu placówką i chcesz samodzielnie kierować kameralnym przedszkolem z autorskim programem edukacyjnym - zarejestruj się na ProworkPL EDU i prześlij aplikację.
ProworkPL EDU Najlepsze oferty pracy w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa dla nauczycieli, pomocy nauczycieli, opieknów dziennych! Rekrutacja na stanowiska w edukacji prywatnej! Praca dla nauczycieli w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa i inne miasta w Polsce. Jobs for teachers & native English speakers in Warsaw, Poland.
Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Jobs for teachers 2019 in Warsaw, Poland

Termin rozpoczęcia: grudzień 2019

Wymagania:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne
Doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel
Umiejetność metodycznego planowania i realizacji koncepcji pracy przedszkola
Znajomość aktualnych metod i trendow w nauczaniu przedszkolnym
Komunikatywność, pasja do pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Praca w przyjaznym międzynarodowym środowisku
Wynagrodzenie ok 6500 - 7000 brutto, do negocjacji
Pakiet prywatnej opieki medycznej

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:16-03-2024
  • • Data zamieszczenia:29-11-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';