Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Landshut, Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, , Landshut

Opis stanowiska:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś! Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO miejsce pracy: Landshut- Niemcy Twoje obowiązki:
  • obsługa wózków widłowych wysokiego składu
  • proste prace magazynowe

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym
  • język niemiecki na poziomie min. A2 (warunek konieczny)
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy
  • płatne nadgodziny
  • płatne urlopy
  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • opiekę koordynatora
  • oraz wiele więcej...

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3049134995
  • • Data aktualizacji:11-05-2021
  • • Data zamieszczenia:04-05-2021

FAQ-Pomoc Kontakt