HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Starszy / Samodzielny Księgowy GL

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Lódz

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi – poszukujemy osoby na stanowisko Starszego / Samodzielnego Księgowego GL.
Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
Do obowiązków na tym stanowisku będzie należeć księgowanie operacji księgowych w zakresie księgi głównej, weryfikacja danych w systemie księgowym, uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca, rozliczanie, analiza oraz uzgadnianie kont księgowych. Starszy / Samodzielny Księgowy GL będzie odpowiedzialny za przygotowywanie danych do raportów, sprawozdań finansowych oraz audytów, współpracę przy raportowaniu do Urzędu Skarbowego (VAT, CIT) i GUS. Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z lokalnymi zespołami w spółkach Grupy oraz innymi działami firmy w zakresie księgowości, a także będzie przygotowywała pakiet konsolidacyjny dla podległych spółek.
Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (księgowość, finanse, ekonomia), minimum 5 lat doświadczenia w księgowości księgi głównej (najlepiej w branży produkcyjnej), dobrej znajomości j. angielskiego oraz b. dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel). Idealny kandydat posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy, dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole. Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
Czego możesz spodziewać się w zamian?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży, możliwości rozwoju osobistego poprzez kontakt z międzynarodowymi klientami, pakiet benefitów (trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną) oraz biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1149955
  • • Data aktualizacji:17-06-2021
  • • Data zamieszczenia:13-05-2021

FAQ-Pomoc Kontakt