PROWORK
Logo Pracodawcy

Prowork.PL w imieniu szpitali Gloucestershire NHS Foundation Trust poszukuje pielęgniarek/ RGN registered nurses  do pracy w szpitalach w Gloucester i Cheltenham. Gloucestershire Hospitals NHS Fundation Trust należy z największych zespołów opieki szpitalnej w Wielkiej Brytanii zatrudniających ponad 8 tys pracowników. Prowork.PL prowadzi rekrutację polskich pielęgniarek do pracy w brytyjskich szpitalach NHS w Cheltenham oraz Gloucester (ok. 2 godziny od Londynu).  Praca dla pielęgniarek w szpitalu NHS od listopada/grudnia 2015!

Pielęgniarka / praca szpital UK / oddział chorób wewnętrznych / 21,478 -27,901 funtów brutto rocznie

Miejsce pracy: Wlk. Brytania, , Cheltenham / Gloucester

Opis stanowiska:

Szpitale Gloucestershire NHS Foundation Trust  pilnie zatrudnią wykwalifikowane pielęgniarki / RGN registered nurses do pracy w Cheltenham oraz Gloucester na oddziałach chorób wewnętrznych (układu oddechowego). Pielęgniarki oczekujące na rejestrację w NMC lub wymagające doszkolenia angielskiego mogą podjąć w okresie przejściowym pracę jako opiekun czy pomoc pielęgniarska. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka / RGN nurse  i chcesz podjąć stabilną pracę w renomowanym angielskim szpitalu - zarejestruj się i skontaktuj się z konsultantem Prowork.PL. Zapewniamy przyjazną i bezpłatną pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana dla pielęgniarek w Polsce jak  i mieszkających już w UK. Uproszczona procedura rekrutacyjna interview z pracodawcą brytyjskim przez Skype!
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne o przysłanie cv w  języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl  i rejestrację na www.prowork.pl., tel. +48 22 828 31 34;  +48 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
Termin rozpoczęcia: listopad 2015

Wymagania:

•          znajomość języka angielskiego
•          Wyższe wykształcenie pielęgniarskie (licencjat lub magister)
•          doświadczenie zawodowe w pracy jako pielęgniarka. Absolwenci pielęgniarstwa  również mile widziani!
•          rejestracja NMC/RGN nurse  (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji  mogą  podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant ).
•          Gotowość do podjęcia pracy w UK od listopada/grudnia 2015 lub styczeń/luty 2016

Oferujemy:

•    Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio ze szpitalem NHS , etat 37.5 godz/tydz
•    Wynagrodzenie:  21,478 -27,901  funtów brutto rocznie
•    nadgodziny: noce i soboty +30%, niedziele i święta +60%
•    pakiet relokacyjny: bezpłatny 1 miesiąc zamieszania w UK i pomoc w wynajęciu mieszkania, bezpłatny przelot dla pielęgniarek do UK/zwrot do 150 funtów
•    Orientation Program i pomoc opiekuna/mentora  w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku pracy.
•    Kontrakt podpisywany bezpośrednio ze szpitalem Gloucestershire NHS  Trust

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Medycyna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:12-07-2018
  • • Data zamieszczenia:22-10-2015

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
FAQ-Pomoc Kontakt