PROWORK
Logo Pracodawcy

Hiszpańsko-francuska rodzina w Warszawie poszukuje niani z zamieszkaniem i pomocy w domu od października 2016. Praca ok 45-50 godz/tydz. Jeśli chcesz pracować jako niania/pomoc dla międzynarodowej rodziny w Warszawie - Sadyba, prześlij CV. Expat Spanish-French family in Warsaw is looking for an English speaking nanny/housekeeper in Warsaw Sadyba from October 2016.

Stanowisko:

Niania z zamieszkaniem /pomoc rodzinie expatów / Sadyba

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Sadyba / Warszawa

Opis stanowiska:

Hiszpańsko-francuska rodzina mieszkająca w Warszawie/ Sadyba poszukuje doświadczonej osoby do opieki nad 2 dzieci w wieku 2,5 roku i 2 miesiące. Starsze dziecko chodzi do szkoły francuskiej, a młodszym zajmuje się głównie mama. Obowiązki: poranne przygotowanie dziecka do szkoły, pomoc mamie w opiece nad nowordkiem, pomoc w drobnych pracach domowych, gry i zabawy z dzieckiem, od czasu do czasu wyprowadzanie psa. Rozpoczęcie pracy od października 2016. Jest to oferta pracy z zamieszkaniem live-in.
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/pomoc for expat family in Warsaw 2016 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.
Termin rozpoczęcia: październik 2016

Wymagania:

Doświadczenie i entuzjazm do opieki nad dziećmi
Elastyczność
znajomość hiszpańskiego, francuskiego lub angielskiego
Gotowość do zamieszkania z rodziną - oferta live-in. Zapewnione niezależne warunki zamieszkania
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie jako niania live-in od października 2016

Oferujemy:

Wynagrodzenie dla niani - do ustalenia
kontrakt na 1 rok lub dłużej
bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:23-09-2016

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
FAQ-Pomoc Kontakt