Progresso HR Sp. z o.o.
Logo Pracodawcy

Progresso dla swojego Klienta, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierownik Zmiany w Sklepie
Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

• Koordynacja pracy podległego zespołu,
• Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta,
• Dbałość o zatowarowanie sklepu, ekspozycję produktów,
• Dbanie o porządek w sklepie, zmianę wizualizacji,
• Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
• Realizacja założonych celów sprzedażowych,
• Organizacja oraz udział w działaniach marketingowych.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w sklepie w centrum handlowym,
• Umiejętność organizowania pracy dla kilkuosobowej grupy
• Znajomość branży art. szkolno-biurowych mile widziana,
• Znajomość zasad sprzedaży detalicznej - stacjonarnej i internetowej,
• Wysoka kultura osobista i nastawienie na osiągniecie wyznaczonych celów,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Komunikatywność i otwartość na działanie,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Szkolenia stanowiskowe
Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: praca@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:12-01-2017
  • • Data zamieszczenia:15-12-2016

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: jurczak.progresso@gmail.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt