Kefirek S.A
Logo Pracodawcy

Sieć sklepów Kefirek powstała w 1999 roku.

Stanowisko:

Pracownik działu wędliny- mięso

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Wynagrodzenie: nie mniej niż 2200 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Do twoich zadań będzie należeć:
• obsługa klienta poprzez udzielanie informacji o ofercie handlowej
• dbanie o ekspozycję na stoisku z wędlinami oraz świeżość produktów
• utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
• uśmiech i pozytywne nastawienie do klienta
• kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia

Wymagania:

Kandydacie powinieneś posiadać:
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• zaangażowanie, odpowiedzialność oraz chęć do pracy
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane doświadczenie z obsługi stosika mięso -wędliny -sery
• ważną książeczkę SANEPID- warunek konieczny

Oferujemy:

Oferujemy:
• umowa o pracę
• wynagrodzenie od 2300zł brutto do 2600zł brutto
• pracę w zgranym, miłym zespole

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:14-01-2017
  • • Data zamieszczenia:20-12-2016

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: gabriela.rumian@kefirek.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt