Correct
Logo Pracodawcy

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Posiadamy nowoczesny i rozbudowany park maszynowy oraz jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Ociąż

Opis stanowiska:

• Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych.
• Utrzymanie ciągłości pracy na linii produkcyjnej.
• Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole.
• Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Precyzja i dokładność.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
• Zaangażowanie i entuzjazm.

Oferujemy:

• Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu.
• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Praca na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-04-2017
  • • Data zamieszczenia:17-03-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@vcorrect.eu

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt