FBSerwis SA
Logo Pracodawcy

FBSerwis S.A. została założona przez Ferrovial Services S.A. i Budimex S.A. w 2012 roku. Działania spółki obejmują usługi środowiskowe, utrzymanie infrastruktury, utrzymanie budynków i efektywność energetyczną.

Stanowisko:

Kierowca HDS

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • Obsługa pojazdów typu śmieciarka i/lub hakowiec - wywóz odpadów komunalnych z Poznania wg zaplanowanych tras i harmonogramów
  • Codzienna obsługa pojazdu
  • Dbałość o poprawne wykonywanie pracy w trakcie jazdy oraz brak reklamacji dotyczących obsługi od mieszkańców i spółdzielni

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. C
  • Kultura osobista
  • Odpowiedzialność za wykonywanie zadania
  • Uprawnienia do obsługi HDS

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:24-01-2017
  • • Data zamieszczenia:28-12-2016

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.fbserwis@budimex.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt