HR Xperience
Logo Pracodawcy

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

KOMISJONER (M/F)

Miejsce pracy: Niemcy, , Hodenhagen (okolice Hanoweru)

Opis stanowiska:

Szukamy osób do pracy na magazynie, do komisjonowania
artykułów spożywczych oraz wykonywania ogólnych prac
magazynowych

Wymagania:

·znajomość systemu pick by voice lub obsługi skanera,
·silna motywacja do pracy oraz gotowość do zamieszkania na terenie Niemiec

Oferujemy:

·stawkę podstawową 9,50 €/godzinę (brutto). W zależności od wykonanej normy, stawka może wzrosnąć!
·zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
·korzyści podatkowo - socjalne
·atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
·szkolenia wewnętrzne
·możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Rozpoczęcie pracy: 01.02.2017

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:KOM-1366-2017
  • • Data aktualizacji:21-01-2017
  • • Data zamieszczenia:12-01-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: jobs@hr-xp.com

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt