Talent Partners
Logo Pracodawcy

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Chemia Budowlana)

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska
Nr ref. PHB/87/17
Najważniejsze obowiązki:
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań,
  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych,
  • bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne lub pokrewne),
  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych,
  • doświadczenie w sprzedaży surowców do produkcji farb, tynków, lakierów, posadzek żywicznych oraz chemii budowlanej będzie kluczowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dynamika i skuteczność w osiąganiu celów,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, renomowanej firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:PHB/87/17
  • • Data aktualizacji:18-09-2017
  • • Data zamieszczenia:18-09-2017

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt